• 12.05.2021
  • א׳ בסיון תשפ״א
  • שבת פרשת יתרו
  • English

כל ארועי היום בסוכה הגדולה של בית תפילה ישראלי בנמל תל אביב

9:00 יוגה בסוכה: איינגאר יוגה לב תל אביב

10:00 שחרית מוסיקלית עם ארבעת המינים ושירת הלל

11:00 ארבעת המינים  פעילות מוסיקלית מהנה לכל המשפחה

11:30 שעת סיפור בשיתוף מרכז תרבות בבית אריאלה דליה סגל מספרת: האריה הרעמתן והג’ירפה גם, מאת דב אלבוים.גילאי 3-7

16:00 סדנת כתיבת ספר תורה לילדים  עם סופרת הסתם חנה קלבנסקי (גילאי 7-12). בואו לפגוש סופרת סת”ם אמיתית ולהתנסות בכתיבת ספר תורה, עם ציפורן ודיו מיוחד. מספר המקומות מוגב מאוד, בהרשמה מראש בלבד, כאן.

17:00 סדנת כתיבת ספר תורה לילדים (פירוט למעלה, הרשמה כאן )

19:00 השקה מוסיקלית של הספר “כל סיפורי ר’ נחמן מברסלב” עם דב אלבוים, המחבר פרופ’ צבי מארק, זאב קיציס וצבי גולדשטיין בניגונים חסידיים.

20:30 זמן תשרי: מבט פנימה הקרנת סרטי בוגרים של בית הספר לקולנוע “מעלה”

יוקרנו הסרטים:

71 מטר מרובע

ישראל 2009 | עלילתי, 28 דקות

לפעמים צריך ללכת כדי לחזור. לשכוח כדי להבין. חזי הולך לפנות חפצים אחרונים מבית הוריו יום לפני שהדחפורים מגיעים להרוס את הבית בעכו.  24 שעות אחרונות בבית ריק מחפצים ומלא בזיכרונות. יממה עם אבא, אמא, ביורן בורג ומזוזה ישנה. שתי מעשיות , על הורים שנשכחו ותובנות שיזכרו תמיד.

חסימות 

ישראל 2001  עלילתי 22 דק’

אורי, קצין צעיר, משרת יחד עם שניים מחייליו במחסום ביש”ע. הם מאפשרים מעבר של ערבים מהשטחים לישראל עפ”י אישורים. שתי נשות ווטש המגיעות למחסום ומנסות להתערב בנעשה ופקודה לסגור את המחסום בגלל התרעה על מטען נפץ,  מבלבלים את הגיבור ומביאים את הדרמה לסוף לא צפוי…

משיב הרוח

ישראל 2013- עלילתי 24 דקות

אייל חוזר מטיול בהודו, שם הוא החל בתהליך של חזרה  בתשובה. המשפחה החילונית נבהלת. האב, שכבר תכנן עבורו את עתידו האישי והכלכלי, יוצא למלחמת חורמה. האם מנסה להבין ולהרגיע ואייל מוצא מפלט בקהילה של חסידי ברסלב.  הסערות והטלטלות שכולם עוברים, מובילים להבנה שאהבה ומשפחה הם מעל לכל.

 

 

 

 

 

 

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il