• 16.07.2024
  • י׳ בתמוז תשפ״ד
  • שבת פרשת יתרו
  • English

חנות בית תפילה

ניתן להזמין את סידורי התפילה שלנו ואת הדיסק כנגד תרומה לעמותת בית תפילה ישראלי. כל ההכנסות ממכירות הסידורים והדיסקים מיועדות לכיסוי הפעילות של בית תפילה ישראלי. כל ההכנסות מופנות לפעילות בית תפילה ישראלי הפועלת כעמותה ללא כוונות רווח.

קישור לכתבה

 


סידור ערב שבת של בית תפילה ישראלי


סידור התפילה החדש של בית תפילה ישראלי.  הינו פרי 7 שנות התנסות יצירתית בתפילות שבת בקהילה, בדרך המשלבת ישן וחדש ויוצרת מארג רב שכבתי של תפילה ישראלית.העושר והמבחר שבסידור יוצרים אנתולוגיית שבת ותפילה, המאפשרים התיחסות אישית וקהילתית לאירועים בעלי משמעות בזמן הזה. מומלץ למובילי תפילה ועורכי קבלות שבת מכל הזרמים וליחידים המעוניינים להעשיר את שפת התפילה גם בביתם.לצפייה והורדת העמודים הראשונים של הסידור ותוכן העניינים לחצו כאןלקנייה מרוכזת לקהילות תפילה, חבורות,ומניינים אנא  כתבו אלינו או התקשרו 077-3003655לדף הסידור באתר שלנו
siddur2011img

 50 שח

(משלוח בחו״ל 25 שח)

paypal-purchase-button[1]

סידור הבדלה בין יום הזיכרון ליום העצמאות


סידור טקס ההבדלה בין יום הזיכרון ליום העצמאות  בנוי מחומרי בניין עתיקים וחדשים, מסורתיים ועכשוויים, דרך שירה, קטעי תפילה, מזמורים, הגיגים ושירים ישראלים.בעריכת הסידור ניסינו ליצור מעבר רגשי הדרגתי בין  המצבים הקוטביים של אבל ושמחה, תוך התבוננות ביכולת האנושית לעבור בין מצבי הנפש המשתנים ותוך שימוש ברבדים שונים של השפה העברית והמסורת היהודית. כך, נטלנו את הרשות לשלב במרכז הטקס וריאציה חופשית של ברכת ההבדלה בין שבת לימי החול, המותאמת למעבר הייחודי שבין קדושת יום הזיכרון לקדושת יום העצמאות.בשנים האחרונות למעלה מ-15 קהילות מכל הזרמים, בארץ ובעולם, מקיימות טקס “הבדלה” לפי סידור זה.

  • לקנייה מרוכזת לקהילות תפילה, חבורות,ומניינים אנא  כתבו אלינו או התקשרו 077-3003655

לדף טקס ההבדלה באתר לחצו כאן

etsefod cover

25 שח

(משלוח בארץ 10 שח)

paypal-purchase-button[1]

אלבום “תפילה תל אביבית”


“תפילה תל אביבית” הוא הCD הראשון של בית תפילה ישראלי המשקף את המוזיקה, הניגונים ואת רוח הקהילה. אנסמבל בית תפילה כולל את הנגנים הבאים: אסף ארמוזה (שירה ופסנתר), יותם מהלר (שירה ופסנתר), עתליה לביא (שירה), איתן גופמן (חליל, סקסופון, בס, קלרינט), טל בן רועי (חצוצרה) יונתן ניב (צ’לו ושירה) ואסטבן גוטפריד (שירה). הדיסק כולל לחנים מקוריים מאת נגני בית תפילה כמו גם לחנים של מוזיקאים ישראלים שהלחינו תפילות במיוחד לבית תפילה ישראלי כמו שלמה גרוניך ויוני רכטר.

 

 

BTI_CD_ inside 2011

 50 שח

(משלוח בארץ 10 שח)

paypal-purchase-button[1]


  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il