• 22.05.2024
  • י״ד באייר תשפ״ד
  • שבת פרשת יתרו
  • English

תמיכה בבית תפילה ישראלי

בית תפילה ישראלי זקוק לתמיכתך. פעילות בית תפילה ישראלי מתאפשרות הודות לנדיבותם של אנשים וגופים אשר רואים עצמם שותפים לדרך שלנו, והודות לדמי חבר שנתיים של חברי הקהילה. אם מה שאנחנו עושים משמעותי עבורך, אם חשוב לך שפעילות בית תפילה ישראלי תמשיך להתקיים, אם אתם משתתפים קבוע בקבלות השבת...
קישור לכתבה

בית תפילה ישראלי זקוק לתמיכתך.

פעילות בית תפילה ישראלי מתאפשרות הודות לנדיבותם של אנשים וגופים אשר רואים עצמם שותפים לדרך שלנו, והודות לדמי חבר שנתיים של חברי הקהילה.

אם מה שאנחנו עושים משמעותי עבורך, אם חשוב לך שפעילות בית תפילה ישראלי תמשיך להתקיים, אם אתם משתתפים קבוע בקבלות השבת שלנו, או רק לפעמים ואתם רוצים להגיד תודה  – התרומה שלך מסייעת לנו להמשיך ולעשות את כל הדברים החשובים שאנו עושים.

 ניתן לשלוח תרומות בצ’קים לפקודת “בית תפילה ישראלי” לכתובת הבאה:

 בית תפילה ישראלי,שלמה המלך 100 , תל אביב,  6424313

בכרטיס אשראי, בחיוב טלפוני 077-3003655

 תרומה אונליין בכרטיס אשראי או באמצעות  חיוב PAYPAL, לחצו על הכפתור:

paypal-donate-button[1]

 בית תפילה ישראלי פועל כעמותה ללא כוונות רווח . לעמותה אישור של מוסד ציבור לענין תרומות (סעיף 46 לפקודת מס הכנסה)  – המקנה זיכוי במס הכנסה לתורם בגובה 35% מהתרומה.

להורדת אישור מוסד ציבור לעניין תרומות על פי סעיף 46 למס הכנסה לחצו כאן

 

 ניתן גם לתרום דרך KBY (קהילות ביחד) , תרומה המוכרת ברשויות המס האמריקאיות1

 


 

  – KBY is a registered 501(c)(3) charitable, tax-exempt organization. Contributions to KBY are tax-deductible, to the fullest extent permitted by U.S. tax laws. KBY is also registered with the NY State (NYS) Dept. of Law, Charities Bureau

 

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il