• 22.02.2024
  • י״ג באדר א׳ תשפ״ד
  • שבת פרשת יתרו
  • English

חזרנו לנמל!! יולי אוגוסט 2018 – ימי שישי 18:30

גמו בכל שנה, הקהל הרחב מוזמן לקבל את השבת בצוותא, מול הים, עם מוזיקה, תפילה, ריקודים, שירה ורוח תל אביבית מקסימה. כל יום שישי ביולי אוגוסט בשעה 18:30.

  • top-nav-programs
  • חזרנו לנמל!! יולי אוגוסט 2018 – ימי שישי 18:30
בית תפילה ישראלי ונמל תל אביב מזמינים את הציבור הרחב לאירועי קבלת שבת ישראלית באווירה מוסיקלית וקצבית. קבלת השבת תתקיים מידי יום שישי בחודשים יוני- אוגוסט (החל מה-29.6 ועד ה31.8) בשעה 18:30 בדק הצפוני (סמוך לקרוסלה)הכניסה חופשית לקהל הרחב

פוסטר-קבלת-שבת-בנמל---2018-

כבר למעלה מעשור שקבלת השבת הישראלית של בית תפילה ישראלי בנמל תל אביב יוצרת ומגדירה את מה שניתן כבר לכנות “יהדות תל אביבית”. מדי יום שישי מוזמן הציבור לקחת חלק באירוע קבלת שבת ייחודי המשלב בין תפילה מסורתית, שירה וזמר עברי, מוזיקה סוחפת, וריקודים מול הים ובעת השקיעה.
קבלות השבת בנמל תל אביב יוצרות שפה קהילתית במרחב הציבורי ומחברות ישראלים מרקעים שונים לחוויה רוחנית, מכילה ויצירתית שכל אחד יכול להתחבר אליה. מדי שבוע ישתתפו באירוע מאות אנשים ובהם צעירים, משפחות עם ילדים וכן יהודים מכל רחבי העולם המגיעים לנפוש בישראל ומוצאים בקבלות השבת של בית תפילה ישראלי בנמל את השפה היהודית ישראלית המאפשרת להם להתחבר. כל אלו יתאחדו לשעה של תפילה אלטרנטיבית, מוזיקלית ושמחה המשלבת את המסורת היהודית עם יצירה ישראלית חדשה.

בית תפילה ישראלי הוא מהארגונים המובילים להתחדשות יהודית בישראל, המקיים חיי קהילה, לימוד, עשייה חברתית, טקסי חיים, חגים ושבתות במרחב הציבורי. זהו בית ליהדות ישראלית פתוחה, שוויונית, מגוונות ויוצרת, הממזגת בין התרבות הישראלית העכשווית למסורת היהודית.

נמל תל אביב הינו מתחם הבילוי והפנאי המוביל והמתוייר ביותר בישראל, עם מגוון רחב של מקומות פנאי, בילוי, תרבות, ספורט, מוסיקה, קניות, אוכל ויצירה. בנמל תל אביב מבקרים מעל 300,000 מבקרים בשבוע.
מתי: מידי יום שישי בחודשים יוני- אוגוסט (החל מה-29.6 ועד ה31.8) בשעה 18:30
איפה: בדק הצפוני (סמוך לקרוסלה), נמל תל אביב

קל”בת שבת – קבלת שבת מוזיקלית ליד הבית

הרשמה לבית תפילה ישראלי

הרשמה לבית תפילה ישראלי

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il