• 3.12.2023
  • כ׳ בכסלו תשפ״ד
  • שבת פרשת יתרו
  • English

סידור חדש לבית תפילה ישראלי: סידור ערב שבת ומועד

מהדורה חדשה, מעודכנת ומורחבת של סידור בית תפילה ישראלי. הסידור כולל לצד התפילות המסורתיות, שירי תפילה של ביאליק, אלתרמן, יונה וולך, אריק אינשטיין, יהונתן גפן, רחל חלפי, נתן זך ורבים נוספים, ויחד יוצרים ביטוי יהודי-ישראלי חדש לתפילות השבת. מהדורת 2013 כוללת שירי תפילה ופיוט רבים לחגים ולמועדים.

בית תפילה ישראלי
  • חדשות
  • סידור חדש לבית תפילה ישראלי: סידור ערב שבת ומועד

בית תפילה ישראלי בתל אביב הוציא לאור מהדורה מעודכנת ומורחבת לסידור התפילה שיצרו: “סידור ערב שבת ומועד”.  הסידור משקף את חוויית התפילה בקהילה  התל אביבית ואת השילוב בין היהודי לבין הישראלי ובין טקסטים ושירה ישראלית עדכנית לבין אלו השאובים מעומק הדורות. הסידור כולל בנוסף לנוסח המסורתי, מעל ל-300 קטעי תפילה, שירה ופיוט מכל הזמנים והתקופות.

סידור ערב שבת ומועד של בית תפילה ישראלי כולל את כל תפילות ערב שבת מהמקורות, ועליהן מתווספים טקסטים של הרמב”ם, האר”י, רבי נחמן מברסלב, יהודה הלוי, שלום עליכם, חיים נחמן ביאליק, שאול טשרניחובסקי, נתן אלתרמן, א.ד. גורדון, יהודה עמיחי, לאה גולדברג, אברהם חלפי, יונה וולך, דליה רביקוביץ’, יענקלה רוטבליט, אריק אינשטיין, יהונתן גפן, שולי רנד, קובי אוז, בוב דילן ורבים נוספים.

עבורנו, שילוב התפילות החדשות עם ההישנות הוא כורח המציאות אם מעוניינים לייצר חווית תפילה רלבנטית ומשמעותית. האווירה התל אביבית של חופש, עבריות ויצירתיות מאפשרת את ההתנסויות בתפילה של הקהילה אשר הולידה בסופו של דבר את הסידור.

pixsidur2013

הסידור מתבסס על ניסיון של שנים בעריכת התפילות בבית תפילה ישראלי, מתפילות אינטימיות של כ-50 איש ועד לתפילות של כ-800-900 איש במהלך הקיץ בנמל תל אביב. אחד העקרונות של הסידור הוא לקדש את החדש ולחדש את הישן, כדברי הרב קוק, ולכן הוא ימשיך להתעדכן כל העת בחומרים חדשים וייחודו שהוא לעולם “אינו סופי”, אלא דינאמי ומשתנה. ואכן, במהדורה זו של הסידור התווספו כ-30 עמודים נוספים של שירה, תפילה וזמר עברי המתאימים להיכלל בסידור תפילה  יהודי- ישראלי של בימינו.  בסידור גם משולבות תפילות וברכות מיוחדות לכל החגים, ראש חודש,  ברכה לחולים ולמרפאים,  ברכה לשלום העיר תל אביב יפו, “מי שברך” לילדים היוצאים לחופש הגדול, תפילה לחזרה לבית הספר ב-1 בספטמבר, ברכה לשלום כדור הארץ,  ועוד תפילות חדשות המחברות את חוויית התפילה למציאות הישראלית של ימינו.

מחיר לצרכן: 69 ש”ח

מחיר באתר: 50 ש”ח

pixsidur2013

 50 שח

(משלוח בארץ 10 שח)

paypal-purchase-button[1]

 

לקנייה מרוכזת עבור קהילות במחיר מוזל אנא צרו קשר עם המשרד 077-3003655 או במייל bti@btfila.org

לצפייה בעמודים הראשונים של הסידור החדש לצפייה במפתחות קטעי התפילה, השירים ומחבריהם

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

בית תפילה בקיץ: לא רק קבלות שבת

לקבל את המלכה בתל אביב

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il