• 16.07.2024
  • י׳ בתמוז תשפ״ד
  • שבת פרשת יתרו
  • English

תכניות לבתי ספר

מתוך פניות רבות מבתי ספר להביא את רוח בית תפילה ישראלי לילדים ולמורים, פיתחנו סדרה של תכניות, סדנאות וטקסים, אותם נשמח להציע גם לכם

בית תפילה ישראלי מציע מגוון פעילויות להעשרה יהודית רוחנית-תרבותית בבתי ספר, וטקסים המשלבים מוזיקה, לימוד, וחוויה. בין התכניות המוצעות לבתי ספר ניתן למצוא:

טקס קבלת ספר תורה (לכיתות א’ וב’)

מהי המשמעות של תחילת לימודי התורה בבית הספר?  אנו מציעים שילוב של לימוד משותף להורים ולמורים, יחד עם הכנת הילדים לטקס המשמעותי של קבלת ספר התורה הראשון, דרך מוזיקה, קריאה בתורה על ידי הילדים וההורים, ושימוש במדרשים . יחד עמכם  אנו נייצר  מעגל חגיגי לציון האירוע.

את הטקס ניתן לקיים בבית כנסת או בבית הספר עצמו.


קבלת שבת בית ספרית עם הורים, ילדים ומורים

כל בית ספר הינו קהילה. קהילה נוהגת לציין ביחד את האירועים המשמעותיים, שבתות וחגים. בית תפילה ישראלי מציע עזרה בארגון קבלות שבת קהילתיות בבתי הספר, המשלבות את רוח בית תפילה עם האופי הייחודי של כל בית ספר.

בר ובת מצווה שכבתית

הכנה, ליווי והובלת טקס בר ובת מצווה כיתתי או שכבתי משמעותי, דרך שיחה, לימוד, מוזיקה וקריאה מהתורה (כן, גם בבית הספר). ניתן לשלב גם לימוד של בנוי המצווה עם הוריהם כהכנה לטקס.

ערבי אמהות  – בנות לקראת טקס בת מצווה

מפגש של אמהות ובנות המצווה סביב לימוד מקורות יהודיים קלאסים ומודרניים סביב נושאים של התבגרות, מסורת, מחויבות, ושרשרת הדורות. הסדנאות מונחות בקבוצות קטנות של עד 20 משתתפות בקבוצה.

סדנאות להשתלמויות למורים

סדנאות העשרה וחוויתיות  המעניקות  למורים בהובלת טקסים יהודיים בתוך המסגרת הבית ספרית.

נשמח לעמוד עמכם בקשר! לפרטים נוספים : שרון אבולעפיה sharon@btfila.org

טלפון 077-3003655

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il